Copyright 2024 - Custom text here

SM-Cup 2023-2024

 

 

Sija Pelaaja Kerho yht TL Rovaniemi Oulu Vihanti Ylitornio Bonuskisa TL Kemijärvi Kemi Sodankylä Pois Kok.pisteet
  Miia Vaarala Oulu 135 25 25 25 22 22 16           135
  Ilja Remes Oulu 132 22 25 25 22 22 16           132
  Pekka Vesterinen Vihanti 101 16 20 14 14 25 12           101
  Niko Kähönen Oulu 98 20 16 5 16 16 25           98
  Mika Eskola Oulu 94 22 7 22 18 16 9           94
  Tapio Leinonen Vihanti 87 16 20 14   25 12           87
  Sami Vaarala Oulu 66 20 16 5 16   9           66
  Jorma Savikuja Tornionlaakso 65   22 16 2 20 5           65
  Veikko Ollikainen Kemijärvi 62 5 14 10 5 18 10           62
  Markku Harju Kemijärvi 57   14 10 5 18 10           57
  Pasi Viippola Tornionlaakso 54   18 20 12 2 2           54
  Kari Koski Tornionlaakso 54   18 20 12 2 2           54
  Timo Kuukasjärvi Sodankylä 53 14 10   7   22           53
  Ilkka Martikainen Oulu 50 25     25               50
  Arto Ojanperä Oulu 50       25   25           50
  Ilkka Kellokumpu Vihanti 49 10     14 7 18           49
  Ville Halonen Oulu 49   7 22     20           49
  Asko Willman Vihanti 46 9   7 2 6 22           46
  Juha Ainonen Tornionlaakso 45   2 18 2 9 14           45
  Kalevi Kujansuu Tornionlaakso 43   2 16   20 5           43
  Hannu Yypänaho Vihanti 43 12 2 2 9 12 6           43
  Tuomo Häkkilä Vihanti 43 12 2 2 9 12 6           43
  Mika Piiparinen Kemi 41 7 5 12   10 7           41
  Timo Lehtonen Sodankylä 33 6   9 2 14 2           33
  Mika Huhtala Rovaniemi 30     18 7 5             30
  Markus Alarauhio Oulu 28 10         18           28
  Mika Ruumensaari Kemi 27     2 20 5             27
  Harri Forsell Kemi 26   6       20           26
  Soini Saviaro Oulu 25     9   14 2           25
  Kari Pietikäinen Vihanti 24 9   7 2 6             24
  JP Kivelä Kemijärvi 24 5 9 2 6 2             24
  Jari Stolt Kemi 24   5 12     7           24
  Aki Foudilainen Kemi 23 7 6     10             23
  Jouni Keisu Tornionlaakso 23         9 14           23
  Janne Vesterinen Sodankylä 22   22                   22
  Petri Vuollet Vihanti 22 18       2 2           22
  Kalle Juntura Kemi 20       20               20
  Janne Yypänaho Vihanti 20 18         2           20
  Mika Suopajärvi Rovaniemi 19   2   10 7             19
  Arto Raasakka Sodankylä 14   12     2             14
  Leena Ryytty Sodankylä 14   12     2             14
  Sammol Lukkari Sodankylä 14 14                     14
  Kimmo Suopajärvi Kemi 12     2 10               12
  Antti Alariesto Sodankylä 12   10       2           12
  Rauno Uusitalo Kemijärvi 11   9 2                 11
  Markus Nuojua Oulu 10 6   2 2               10
  Jyri Mäenpää Kemijärvi 6       6               6
  Timo Vähä Vihanti 6     6                 6
  Jari Luiskala Vihanti 6     6                 6
  Petri Kreivi Tornionlaakso 2         2             2
  Veli-Pekka Kreivi Tornionlaakso 2         2             2
  Olli Kangasniemi Sodankylä 2   2                   2
  Toivo Välimaa Sodankylä 2   2                   2
  Janne Runtti Rovaniemi 2   2                   2
  Mikko Piilola Oulu 2     2                 2
  Harri Ollila Sodankylä 2           2           2
f t g m
Copyright © 2024 Suomen Tuppiliitto ry. Kaikki oikeudet pidätetään.
Joomla! on vapaa ohjelmisto ja julkaistu GNU/GPL-lisenssin alla.